KONST / Litografier / Färglitografi 13658760
nr 1365 8760
Leida Rives
(1915-1989), Sverige
Färglitografi, Komposition. Signerad, numrerad 134/360, daterad 1969. Motivet: 46x34 cm
Utrop:
700 kr
Såld:
1.400 kr
måndag 7 december 2020
kl 19:57:34
300 kr
400 kr
800 kr
800 kr
800 kr (Budbetjänt)
900 kr
1.100 kr
1.200 kr (Budbetjänt)
1.300 kr
Leida Rives
Läs mer om Leida Rives